Dodatki

Nałokietniki i nakolanniki

Chroniące przed stłuczeniem i zimnem, trasportujące wilgoć. Nałokietniki są perforowane co polepsza wentylację. Są pomocne przy klękaniu, np. przy zakładaniu i zdejmowaniu łyżew.
Typ NI 01

Miarka do lodu

Służąca do pomiaru grubości lodu, wystarczy przebić lód ostrym pikiem i włożyć miarkę tak jak na zdjęciu. Mierzy do 13 centymetrów grubości lodu.
Typ MA L 01
Instrukcja użytkowania

Osełka kamienna z podstawką

Podstawą do przyjemnej jazdy jest nie tylko poprawna technika ale również ostre łyżwy. Zapawni to systematyczne ostrzenie i zachowanie odpowiedniego profilu ostrza. Osełka kamienna służy do stacjonarnego ostrzenia i profilowania ostrza łyżwy. Zaleca się wygładzenie łyżwy ostrzałką diamentową.
Typ OA K 01

Ostrzałka diamentowa

Jest zalecana do wygładzenia ostrza łyżwy po osełce kamiennej. Zaletą ostrzałki diamentowej jest jej niska waga i mała objętość co w połączeniu z podstawką aluminiową daje kompletny zestaw do ostrzenia.
Typ OA D 01

Podstawka do ostrzałki diamentowej

Wykonana z aluminium w połączeniu z ostrzałką diamentową umożliwia ostrzenie na lodzie przy ewentualnym stępieniu ostrza podczas jazdy.
Typ PA D 01

Kieszeń na rzutkę

Pasująca do większości rzutek, umocowana za pomocą komprymujących pasków plecaka. Kieszeń ułatwiająca szybkie wyrzucenie rzutki w razie potrzeby. Wyposażona również w taśmę łącząca koniec liny rzutki z pasem biodrowym plecaka.
Typ KN R 01

Osłona na łyżwy

Słuzy do ochrony ostrza przed stępieniem podczas transportu, ułatwia pakowanie i transport.
Typ OA L 01